¤¤¤  لحظات خوبی برای شما آرزومندیم  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به یاد داشته باش
فقط در در صفحه اصلی تالار میتوانید از ورود سریع استفاده کنید
درخواست عضویت   ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 336 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: كلوب چلسي
پستارسال شده در: چهارشنبه 19 آذر 1393, 5:11 pm 

تیم مدیریت

نماد کاربر

تاريخ عضويت: چهارشنبه 11 آبان 1390, 11:20 am

تشکر کرده: 1938 بار
چلسي خواهان جذب استروتمان

چلسي قصد دارد براي خريد کوين استروتمان، هافبک رم، پيشنهادي به اين تيم ارائه کند.
تصوير

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد مدت‌هاست که خواهان جذب استروتمان است و با کمک رابطه ی خوب فان خال با هافبک رم، در موقعیت خوبی برای این خرید وجود دارد ولی روزنامه دیلی استار، امروز گزارش داد که مورینیو نیز از طرفداران هافبک هلندی است و می‌خواهد در ژانویه، او را به خدمت بگیرد.
رم بارها اعلام کرده که هیچ علاقه ای به فروش استروتمان ندارد ولی حالا رقابت ایجاد شده بین چلسی و یونایتد برای جذب او و بالارفتن احتمالی قیمتش، می‌تواند رم را مجاب به فروش او کند.

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه 2 دی 1393, 2:57 pm 

تیم مدیریت

نماد کاربر

فرگوسن: مورينيو شبيه جورج کلوني است

سرالکس فرگوسن، سرمربي سابق منچستريونايتد، معتقد است اينکه ژوزه مورينيو علاوه بر دستاوردهاي فراوان در ‏دوران مربيگري، تا اين اندازه خوش تيپ است و مي تواند به 5 زبان صحبت کند، چندان عادلانه نيست!‏

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو در طول دوران مربیگری اش، به افتخارات زیادی از جمله دو قهرمانی در ‏چمپیونزلیگ رسید و فرگوسن که رابطه خوبی با این مربی پرتغالی دارد، او را به خاطر موفقیت هایش مورد ستایش ‏قرار داد.‏
او در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی گفت:" واقعا عادلانه نیست. او خوش تیپ است، موهایش شبیه جورج کلونی شده ‏است. فکر می کنم او یک الگوی فوق العاده است. او می تواند به 5 زبان صحبت کند؛ شاید هم بیشتر. ‏‎
او مترجم بابی رابسون بود و با او به بارسا رفت و زیر نظر لوئیس فان خال هم کار کرد. او دائما در حال یادگیری است. ‏او مصمم بود که مربی شود. او هرگز فوتبال بازی نکرد و فکر می کنید چند رئیس باشگاه پیدا می شوند به یک مربی که ‏هرگز بازی نکرده، کار بدهند؟ هیچی. اما او کارش را انجام داد. ‏
او به پرتغال رفت و کارش را با تیم های کوچک آغاز کرد. سپس به پورتو رفت و با این تیم قهرمان لیگ، جام یوفا و ‏چمپیونزلیگ شد. به چلسی رفت و لیگ برتر را برد؛ بعد به اینتر رفت. این یک الگو برای همه است؛ برای کسانی که می ‏خواهند خوب کار کنند. اگر می خواهید موفق شوید، نباید اجازه بدهید موانع سد راهتان شوند."‏

تصوير

برای این پست از HASSAN تشکر شده است : ویولا
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه 19 دی 1393, 1:11 pm 

تیم مدیریت

نماد کاربر

فابرگاس:نمي خواهم مسي را به چلسي ببرم

سسک فابرگاس، هافبک چلسي، اعلام کرد که قصد ندارد ليونل مسي را ترغيب به ترک نوکمپ و پيوستن به آبي هاي ‏لندن بکند.‏

تصوير
به گزارش "ورزش سه"، گفته می شود ستاره آرژانتینی بارسا با رئیس و سرمربی این باشگاه دچار مشکل شده و از ‏چلسی به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می شود؛ به ویژه از ارتباط دوستانه او با فابرگاس به عنوان دلیل پیوستن او به ‏چلسی یاد می شود اما فابرگاس تاکید کرد که قصد ندارد نقشی در این رابطه ایفا کند.‏
او به اوندا سرو گفت:" شرایط او بدتر از چیزی که هست، نشان داده می شود. مسی از بودن در بارسا راضی است و ‏باشگاه هم از داشتن او راضی است. وقتی بعضی ها می گویند که من می خواهم مسی را متقاعد کنم به چلسی بیاید، ‏احساس بدی پیدا می کنم. مردم چه فکری می کنند که چنین حرفی می زنند؟ من تنها یک فوتبالیست هستم.‏
لئو کاری را انجام می دهد که باعث خوشحالی اش شود. به عنوان یک دوست و هم تیمی سابق، اینکه فرصت بازی کردن ‏دوباره با او را پیدا کنم، فوق العاده خواهد بود. من واقعا لوئیز انریکه را نمی شناسم. اما مسی را می شناسم و واقعا تردید ‏دارم چیزهایی که می گویند اتفاق افتاده، واقعا اتفاق افتاده باشد. لئو آدم ساکتی است و من در سه سالی که هم تیمی اش ‏بودم، هرگز چنین چیزهایی که می گویند، نشنیدم."‏
فابرگاس که در تابستان گذشته از بارسا به چلسی پیوست، گفت:" چند ماه قبل اصلا نمی توانستم تصور کنم که به چلسی ‏بیایم؛ به ویژه با توجه به پیشینه ام در آرسنال اما در فوتبال نمی توانم هیچ احتمالی را رد کرد.‏
بعد از اینکه تصمیم به ترک بارسا گرفتن، هیچ مشکلی برای تصمیم گیری نداشتم. باید خودخواه می بودم و بهترین تصمیم ‏را برای خودم می گرفتم. با مورینیو صحبت کردم و در 10 دقیقه تصمیم گرفتم. او من را متقاعد کرد به چلسی بیایم."‏

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه 5 بهمن 1393, 11:38 am 

تیم مدیریت

نماد کاربر

چلسی هم حذف شد

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه 12 اسفند 1393, 10:22 am 

تیم مدیریت

نماد کاربر

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن در ومبلی با دو گل کوستا و تری توانستند تیم قدرتمند تاتنهام را شکست دهد تا قهرمان لیگ کاپ شوند.

مورینیو پس از قهرمانی تیمش در لیگ کاپ گفت: "اول از همه باید بگویم که در میان شادی هایم جایی برای موریسیو پوچتینو وجود دارد، برای همکارانش و باشگاه تاتنهام احترام قائلم. در اسپانیا چندین سال پیش او را دیدم، وقتی بازیکن بود و سپس وقتی مربی جوانی بود من در رئال مادرید بودم. به انگلیس آمد، خودش را اثبات کرد، هیچکس چیزی را الکی به او نداده است."

"در ساوتهمپتون فوق العاده بود، به باشگاه بزرگی مثل تاتنهام آمد و تیمی فوق العاده می سازد. فینال سختی بود، آن ها باعث شدند ما سختی بکشیم و در مورد استراتیژی هایمان فکر کنیم."

"مسئله دوم این است که من در مورد تری، کوستا و آزپیلیکوئتا فکر نمی کنم، در مورد کورتوا فکر می کنم، چون بدون او فینالی وجود نداشت، مقابل لیورپول می باختیم. به ماتیچ و فیلیپه و اسکار فکر می کنم، مردانی که شانس بازی کردن در فینال نداشتند. در مورد شوارزر، صلاح و شورله و تمام کسانی که فصل را با ما آغاز کردند فکر می کنم، همه آن ها برنده اند."

در مورد آنالیز بازی
"برای برد بازی کردیم، آن ها تیمی بودند که انتظار داشتیم و ما استراتیژیک بودیم. راحت بودیم و راهی برای تطابق با محرومیت ماتیچ پیدا کردیم. بسیار خوشحالم چون تیمی که خیلی بالغ نیست، تیمی که بازیکنان زیادی دارد، به خوبی تطابق پیدا کرد. مثلث خط هافبک را تغییر دادیم، بازی که ما کردیم تنها از پس یک تیم بسیار بالغ بر می آمد، که ما نیستیم، پس بسیار خوشحالم."

در مورد مهم بودن قهرمانی برای همه اعضای باشگاه
"برای من مهم است که هنوز حس کنم بچه ام! قبل از بازی همان حس اولین فینالم را داشتم. برایم مهم است که همین شادی را پس از بازی هم داشته باشم. می دانم تیمی دارم که باید بسازمش، کاری که در حال انجامش هستیم. ولی برای من سخت است که بدون جام زندگی کنم. برایم مهم است، برای من، بازیکنان و باشگاه این یک جام دیگر است."

در مورد کرت زوما و ستایش از این جوان 20 ساله که در خط هافبک بازی کرد
"برای یک مدافع وسط بازی کردن در این پست سخت است، آن ها به شدت پرسشان می کنند، باید سریع تر فکر کنید و سریع تر تصمیم بگیرید، ولی مارسل دسایی جدید ما به سختی در طول هفته تلاش کرد و این بچه کار فوق العاده ای برای ما انجام داد."

"با حضور تنها فابرگاس و رامیرس مقابل تیمی مثل تاتنهام، به دردسر خواهید افتاد چون آن ها توپ را خیلی خوب حرکت می دهند. از اول تا آخر بازی آن ها را در زمین خودشان پرس کردیم، یوریس بلند بازی می کرد. بازی که آن ها انتظار داشتند انجام ندادیم."

در مورد انتخاب چک به جای کورتوا
"او را انتخاب کردم چون رقابت مال او بود، تصمیم گرفتی که کورتوا شماره یک باشد چون جوان تر است، آینده از اوست و در سن خودش خارق العاده است. گفتیم که لیگ کاپ برای پتر است، ولی وقتی به او در لیگ برتر و لیگ قهرمانان بازی دادیم و خواهیم داد، پس به کورتوا هم باید اجازه بازی کردن در این رقابت ها را می دادم. می خواستم او را در بازی خارج از خانه مقابل لیورپول بازی دهم و این کار را کردم و موفق شدیم. هر دو عالیند و همه با هر تصمیمی احساس رضایت می کنند. تلاش می کنم عادل باشم و پتر شایسته بازی کردن بود، ولی می دانیم کورتوا هم به همین اندازه سزاوار بازی کردن بود."

در مورد نمانیا ماتیچ که به دلیل محرومیت در بازی حضور نداشت
"پسر ناراحت بود، ما برایش ناراحت بودیم. در رختکن صحبت کرد و دردش را ابراز کرد و از بازیکنان خواست لذتی را که او نمی تواند ببرد، ببرند. برای من درد واقعی این است که اشلی بارنس دیروز بازی کرد، ولی ماتیچ نه."

در مورد شکست سیتی مقابل لیورپول
"روز فوق العاده در صورت پیروزی فینال رقم می خورد. بازیکنان را برای یک ماموریت غیرممکن آماده کرده بودم، این که از بازی منچستر سیتی خبر نداشته باشند. نمی خواستم در هتل یا اوتوبوس تلویزیون داشته باشیم. هیچ واکنشی به این قضیه نمی خواستم، موفق بودیم ولی یکی از اعضای کادر فنی، سیلوینیو، در اوتوبوس از خوشحالی بالا پرید. می خواستم بکشمش، یکی از همکاران خود من قوانین را شکاند. می خواستم که آن ها را از نشان دادن واکنش متوقف کنم و روی کار خودمان تمرکز کنیم، کار سختی مقابل تاتنهام داشتیم."

در مورد تاثیر زوما روی بازی فابرگاس
"مهم بود که فابرگاس آزادی عمل داشت. اگر بدون زما بازی می کردم مجبور بودم از رامیرس و فابرگاس در پستی استفاده کنم که به تیم ثبات دهند و نمی توانست آزاد باشد. گاهی اوقات از خودتان راضی نیستید ولی من از خودم خیلی راضیم، چون می دانستم اگر فینال را می باختم، کارشناسان، کسانی که بیشتر از من می دانند، مرا می کشتند."

"تصمیم محطاتانه ای نبود، وقتی از همان دقیقه اول سعی می کنیم که به میسون و بنطالب در زمین خودشان برسید، پس نمی توانند از عقب بازی سازی کند، این احتیاط نیست."

در مورد شخصیت دیگو کوستا
"او به تیم نیاز دارد. بدون تیم انجام هر کاری سخت است. باید به عنوان یک شخصیت طبیعتش را حفظ کند و همچنین به عنوان یک بازیکن. با نهایت انگیزه در فینال بازی کرد، کارت زرد وجود نداشت چون کاری نکرد که کارت بگیرد. دیگو باید دیگو باشد، باید فرق بازی کردن در یک کشور لاتین و انگلیس را حس کند و به نظرم برای ما این کار را بسیار عالی انجام داده است."

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 2 شهریور 1394, 8:44 am 

تیم مدیریت

نماد کاربر

مورینیو: فوق العاده بازی کردیم
تصوير
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از پیروزی 3-2 تیمش مقابل وست بروم، از اظهار نظر در مورد ‏اخراج جان تری خودداری کرد.‏

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا وست بروم صاحب یک ضربه پنالتی شد اما تیبو کورتوا ‏اجازه نداد دروازه تیمش باز شود.‏
در ادامه چلسی با درخشش پدرو، دیگو کاستا و آزپلیکوئتا، سه بار دروازه حریف را باز کرد اما اخراج ‏جان تری در دقیقه 54، کار را برای آبی ها دشوار کرد. با این وجود آنها توانستند در این دیدار خارج از ‏خانه، به سه امتیاز برسند.‏
مورینیو در گفتگو با خبرنگاران، در پاسخ به سوالی در مورد اخراج تری گفت:" ترجیح می دهم در این ‏مورد فکر نکنم.‏
ما نمایش فوق العاده ای داشتیم. با 10 بازیکن، با روحیه و سازماندهی بازی کردیم و در منطقه دفاعی، ‏جنگیدیم و با هوشیاری، توپ را حفظ کردیم. من خیلی راضی هستم."‏
سسک فابرگاس، هافبک آبی ها هم با ستایش از روحیه تیمش، گفت:" امروز 100 درصد برای پیروزی ‏بازی کردیم و به مسیر پیروزی برگشتیم. باید مطمئن باشیم که هرکاری انجام دادیم، در نهایت پاسخش را ‏گرفتیم. بازی دشواری بود. ما در شرایط دشوار برگشتیم. به این نمایش افتخار می کنیم اما باید به همین ‏روند ادامه بدهیم.‏
ما شخصیت مان را نشان دادیم. غرور این تیم هرگز از بین نمی رود."‏

تصوير

برای این پست از HASSAN تشکر شده است : pato one
بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 336 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

اطلاعات

تعداد صفحات: صفحه 34 از 34

تعداد پست ها:  336 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مدير انجمن: شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
جستجو براي:
انتقال به:  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

کپی رایت

yukari