¤¤¤  لحظات خوبی برای شما آرزومندیم  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به یاد داشته باش
فقط در در صفحه اصلی تالار میتوانید از ورود سریع استفاده کنید
درخواست عضویت   ورود ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه 15 اردیبهشت 1397, 1:13 pm 

مورچه تازه وارد

No Avatar
offline


تاريخ عضويت: شنبه 15 اردیبهشت 1397, 12:56 pm

پست ها : 1

تشکر کرده: 0 بار
تشکر شده: 0 بار
پنجره دوجداره upvc برای نیازهای مختلف
پیدا کردن پنجره های دو جداره مناسب خانه شما به همین آسانی به نظر نمی رسد. امروزه بسیاری از گزینه های مختلف وجود دارد که می توانید آن ها را به سادگی انتخاب کنید. پنجره ها می تواند مربع، مستطیل، هشت ضلعی و حتی مثلثی باشد و فقط شکل است. بعضی از پنجره ها به سمت بالا باز می شود و برخی از آنها به سمت بالا حرکت می کنند. هر یک از این انواع مختلف پنجره ها چیزی ویژه ای برای یک خانه ارائه می دهند و فقط صاحب خانه که گزینه های آنها را درک می کند می تواند تصمیم گیری آگاهانه را برای انتخاب پنجره های راست انجام دهد.
- انتخاب پنجره ها بر اساس کاربرد پذیری
پنجره های گردشی با شیب N :بهترین گزینه از نظر ابزار و تعمیر و نگهداری هستند .آنها دارند بیشترین تطبیق پذیری و بسیار راحت از نظر تمیز کردن هستند .شما به راحتی میتوانید به گلخانه پنجره دسترسی داشته باشید و همچنین می توانید هر دو طرف پنجره را از داخل خانه به راحتی تمیز کنید .شما همچنین میتوانید هر دو طرف پنجره را شیب دهیذ تا به راحتی از نسیم بیرون به داخل خانه بهره ببرید.

- پنجره های ویژه:
پنجره های TwinSash بهترین پنجره هایی هستند که شما در وسط شهر یا در ارتفاعات بلند در هند قرار می گیرید زیرا این پنجره های حرارتی و ضد سر و صدا هستند که برای شرایط آب و هوایی هند سفارشی شده اند و برای ایمنی بالا از آنها استفاده می شود.

پنجره های دوجداره قوص دار:
هنگامی که شما می خواهید پنجره خانه پیشرو باشد تا بتوانید فضای خانه را بیشتر کنید از این نوع پنجره استفاده می کنید.این پنجره ها این قابلیت را دارند که از دیوار خارج شوند و هر چه بزرگتر باشد فضا هم بیشتر خواهد بود.این نوع پنجره ها تاکید بسیاری از معماران است.پنجره های دو جداره باری معمولا برای خانه های مدرن و پنجره های قوص دار برای خانه های قدیمی و سبکتر استفاده می شود.در حقیقت پنجره های دو جداره باری بر روی پنجره های مسطح تکیه می کنندیعنی بر روی یک قاب که قبلا ساخته شده است.از سوی دیگر پنجره های دو جداره منحنی به صورت پنجره های سفارشی که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و خروجی دایره ای در خانه ایجاد می کنند ساخته می شود.

پنجره های دوجداره به صورت سقف کاذب:
اگر شما علاقه مند هستید که نور خانه را با گزینه های محدودی که در دست دارید بیشتر کنید یک آسمانگیر یک گزینه عالی است.اساسا این نوع پنجره ها بر رو سقف نصب می شوند و باید توسط یک فرد حرفه ای این کار انجام شود.این نوع پنجره ها به سادگی نور اضافی را برای برآورده کردن روشنایی محقق خواهند کرد.این نوع پنجره ها همچنین راه خوبی برای جستجو در ستاره ها هستند و می توانند به عنوان تهویه مطبوع در اتاق زیر شیروانی حمام به صورت مجزا استفاده شوند.این نوع پنجره های دوجداره زمانی که می خواهید نور را از سقف خود وارد کنید این نوع پنجره ها بهترین گزینه برای شما می باشند.

پنجره دوجداره باغی :
پنجره های باغی اساسا پنجره های مینی بایر هستند که برای گیاهان طراحی شده اند. آنها مانند گلخانه های کوچکی هستند که شما به سمت خانه خود اضافه می کنید و آنها را به شدت در دسترس می گذارید. این پنجره ها بسیاری از گیاهان مختلف را نگه می دارد و بسیاری از آنها حتی قفسه ها را نیز می سازند تا شما بتوانید در هر پنجره چند گیاه اضافه کنید. از آنجایی که گیاهان نیاز به رشد نور خورشید دارند، طبیعی است که یک فضای گیاهی در خانه شما ایجاد شود که از یک پنجره پیشرفته مانند یک پنجره باغی ساخته شده است.
پنجره های دوجداره کرکره ای و سایبان و همچنین پنجره های طاق دار گونه های دیگر پنجره هستند که در مقالاتی جداگانه به آنها خواهیم پرداخت.
منبع:https://www.hirasetup.com/%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87.html

_________________
https://www.hirasetup.com/%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87.html


بالا
 مشخصات  
 
 
 
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

اطلاعات

تعداد صفحات: صفحه 1 از 1

    

تعداد پست ها:  1 پست


کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان مدير انجمن: شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
جستجو براي:
انتقال به:  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

کپی رایت

 
yukari

Powered by : phpBB | Style by: Meis@M & GOD send
Persian Translation : www.phpBB.Maghsad.com | New Zeland Shuttle