¤¤¤  لحظات خوبی برای شما آرزومندیم  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به یاد داشته باش
فقط در در صفحه اصلی تالار میتوانید از ورود سریع استفاده کنید
درخواست عضویت   ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
 موضوع پست: مودم 3G چیست؟
پستارسال شده در: جمعه 3 مهر 1394, 3:39 pm 

مورچه تازه وارد

No Avatar

تاريخ عضويت: جمعه 3 مهر 1394, 3:35 pm

تشکر کرده: 0 بار
مودم 3G چیست؟

مودم های 3G دستگاه 3G Modem وسیله ای است به شکل و اندازه یک فلش مموری و از نسل تکنولوژی 3G که استفاده از اینترنت GPRS را بر روی لپ تاپ و کامپیوترهای خانگی میسر میسازد. صفحات طراحی شده برای استفاده از طریق گوشی های موبایل از پروتکل WAP استفاده میکنند. این بدان معناست که شما برای استفاده از اینترنت بر روی موبایل خود با محدودیت روبرو هستید و نمیتوانید تمامی سایت های مورد نظر خود را در دسترس داشته باشید. اما بوسیله دستگاه مودم 3G و تنها با یک سیم کارت که سرویس GPRS بر روی آن فعال میباشد ، شما میتوانید :

1- به تمامی صفحات اینترنت و در هر کجا که هستید با سرعت و کیفیت بالا دسترسی داشته باشید.

2- پیام های های خود را از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر خود دریافت و ارسال نمایید.

3- تماس های تلفنی خود را از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر خود مدیریت کنید.

4- با استفاده از نرم افزارهای موجود در بازار ، فکس را بر روی سیستم خود دریافت یا ارسال نمایید. به احتمال زیاد شما در بازار مودم هایی با همین شکل دیده اید. قیمت آنها بسته به کارآیی و نوع گارانتی۴۰ الی ۱۱۰هزار تومان است. اختلاف قیمت این دستگاههت به دلیل سیستم کارکرد آنها و نوع خدمات دهی می باشد. الف) سرویس GPRS : نهایت سرعت این سرویس 115.2 کیلو بیت میباشد.برای در یافت این سرویس احتیاج به GPRS MODEM دارید که قیمت آن بین 40 تا 50 هزار تومان می باشد. ب) سرویس EDGE : این سرویس از سرعت بالا تری نسبت به سرویس GPRS برخوردار است.سرعت این سرویس در بهترین شرایط 384 کیلو بیت می باشد.برای دریافت این سرویس احتیاج به EDGE MODEM دارید. ج) سرویس 3G : این سرویس پر سرعت ترین سرویس ارائه شده بر روی سیم کارت می باشد.سرعت این سرویس در بهترین شرایط به 7 مگا بایت هم میرسد.مزیت این مودم قابلیت پشتیانی از تمامی سرویس های بالا میباشد. کته : این مطالب به این دلیل قید شد که برخی از دوستان قیمت 3G Modem ها را با مودم های GPRS مقایسه میکنند.هنگام خرید مودم همراه، به پشتیبانی آن از سرویس 3G دقت نمایید.

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: مودم 3G چیست؟
پستارسال شده در: شنبه 22 اسفند 1394, 12:27 pm 

مورچه تازه وارد

No Avatar

تاريخ عضويت: شنبه 22 اسفند 1394, 12:15 pm

جالب بود ممنون ;)
- ویزای ویتنام
- تور فیلیپین
- تور بالی
- ویزای سنگاپور
- تور مالزی سنگاپور​

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: مودم 3G چیست؟
پستارسال شده در: يکشنبه 18 شهریور 1397, 2:32 pm 

مورچه تازه وارد

No Avatar

تاريخ عضويت: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397, 2:21 pm

من یه سایت در زمینه تابلوسازی طراحی کردم برای اینکه بتونم رتبه سایت رو بیارم بالا مجبورم از ترفندهای سئو استفاده کنم بر همین نیاز به اینترنت پر سرعت دارم گوشیم و خط داخل چهار گیگ هست اما سرعتش بازم راضی کننده نیس تا حالا هم از چند تا روشهای مختلف اینترنت مخابرات ، بسته ایرانسلی استفاده کردم الان موندم دیگه از چه اینترنتی استفاده کنم که سرعتش راضی کننده باشه

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 

اطلاعات

تعداد صفحات: صفحه 1 از 1

تعداد پست ها:  3 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مدير انجمن: شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
جستجو براي:
انتقال به:  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

کپی رایت

yukari