¤¤¤  لحظات خوبی برای شما آرزومندیم  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به یاد داشته باش
فقط در در صفحه اصلی تالار میتوانید از ورود سریع استفاده کنید
درخواست عضویت   ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 45 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: دوشنبه 31 تیر 1392, 10:41 pm 

ستاره مورچه ها

نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه 14 آبان 1390, 5:33 pm

تشکر کرده: 1285 بار
Lotus نوشته است:
پ.ن.اگه صلاح دونستین حذف کنین پستمو.امشب یه از خود متشکر گند زد به اعصابم! آسمون سوراخ شده این یه دونه افتاده؟!

:نیشخند1:
چاکریم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 31 تیر 1392, 10:44 pm 

مورچه ارشد

نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه 27 شهریور 1391, 11:17 pm

تشکر کرده: 2249 بار
Lotus نوشته است:
اول جنبه مونو ببریم بالا
برای جذب کاربر بهتره یکم تعصباتو کنار بذاریم و وختی کسی از فروم دیگه سرمیزنه اینجا مثه یه متجاوز باهاش یرخورد نکنیم! دیدم که میگم.تو این یه سال همه با من خوب بودن ولی گاهی با بچه های فعال فرومای دیگه برخوردای خیلی سردو خشنی میشه!
فک میکنین طرف انگیزه ای برای برگشت خواهد داشت؟
مورچه ها با اعضای مورچه خیلی خوبن اما فک میکنن یه مورچه فقط باید یه مورچه باشه
پ.ن.اگه صلاح دونستین حذف کنین پستمو.امشب یه از خود متشکر گند زد به اعصابم! آسمون سوراخ شده این یه دونه افتاده؟!

کجا ؟! چی !!!!!!
مگه این که اینجا (اسم مورچه ) و کاربراشو رو به حساب نیاره و بخاد قانونو زیر پا بزاره ،خب برخورد میشه دیگه. دیدم که میگم.
نه اینجوریا نیس.

برای این پست از pato one تشکر شده است : 2 mahtabpatriot
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 31 تیر 1392, 10:54 pm 

مورچه فعال

نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه 20 تیر 1392, 11:07 am

تشکر کرده: 43 بار
Lotus نوشته است:
اول جنبه مونو ببریم بالا
برای جذب کاربر بهتره یکم تعصباتو کنار بذاریم و وختی کسی از فروم دیگه سرمیزنه اینجا مثه یه متجاوز باهاش یرخورد نکنیم! دیدم که میگم.تو این یه سال همه با من خوب بودن ولی گاهی با بچه های فعال فرومای دیگه برخوردای خیلی سردو خشنی میشه!
فک میکنین طرف انگیزه ای برای برگشت خواهد داشت؟
مورچه ها با اعضای مورچه خیلی خوبن اما فک میکنن یه مورچه فقط باید یه مورچه باشه

بله من هم (البته با اجازه از همه) میخام خواهش کنم از همگی کمی برخوردها درست بشه و این احترام متقابل رعایت بشه من قبلن هم یکبار این خواهش رو داشتم . این برخوردها بقدری نا امید کننده بودند که حتی ادم از یک نظر دادنه ساده هم میترسید و به اون انگه تازه وارد زده میشد در صورتیکه باید قبول داشته باشیم اگر تازه وارد هم هست عضو مورچه شده و این حقو داره که درباره مطالبی و مباحث نظرشو بگه در اصل فلسفه انجمن اینه که نظرات به اشتراک گذاشته بشه.
و مطلب بعدی اینکه مباحث خوب و پر باری گذاشته بشه من متوجه شدم اکثر اعضای انجمن افراد تحصیلکرده و جوانی هستند که واقعن میتوانیم با وجود انها مباحث متعددی رو از جمله مباحث علمی/فرهنگی/ سیاسی /اقتصادی/اجتماعی که من به طور کلی اشاره کردم در صورتی که هر کدام از انها شامل رشته های متعددی است .میتوانیم با ایجاد انها و البته مدیریت تخصصی برایه هر مبحث قدم بزرگی در جهت پیشرفت جامعه افغانستان عزیز برداریم.

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط MOHAMMAD TAQI در دوشنبه 31 تیر 1392, 11:08 pm .

برای این پست از MOHAMMAD TAQI تشکر شده است : 2 Lordmahtab
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 31 تیر 1392, 11:04 pm 

مورچه فعال

نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه 31 تیر 1391, 11:46 pm

تشکر کرده: 317 بار
منم عرض کردم دیدم که میگم
با من لج نکن!
یه دونش قبل حضور من و شما بود و به شخصه خعلی بهم برخورد وقتی دیدم.بعدش که خودم عضو شدم دیدم نه اونجوری نیستن مورچه ها...
کم کم از جو خوشم اومد و موندگار شدم
زیاد پست نمیدم و تو بحثا قاطی نمیشم ولی تو این یه سال متوجه تعصبات بیجایی چه ازطرف اعضا چه از طرف مدیریت شدم.درموردشم بحث داشتم با جواتی که قانعم نکرد
بگذریم.
یکم تنبلیم از خودم شروع میکنم که به کسی برنخوره.من نوعی فقط محض تفریح و وقت گذرونی میام و کلا هیچیو جدی نمیگیرم.برای ارتقاء مورچه باید یکم تن به کار بدیم.نمیگم کپی پیس کنیم ولی اغلب تو بحثای شرو ور همه شرکت میکنن تو بحثای جدی و بنیادی همه خاطره تعریف میکنن....
حالا باز نه همه ی همه! نزنین منو
4تا کتاب بخونیم 4 کلمه حرف حسابی بزنیم.من این یکی دوماهم درگیری دارم بعدش قول میدم فعال تر بشم

برای این پست از Lotus تشکر شده است : mahtab
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه 31 تیر 1392, 2:21 am 

مورچه حرفه ای

نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه 23 مهر 1391, 9:50 pm

تشکر کرده: 499 بار
خدا وکیلی دیگه انرژی برا بحث نمونده!!
من فقط باید بگم برخوردمون رو خوب کنیم، تازه وارد ها رو تحویل بگیریم اول باهاشون محترمانه باشیم بعد وقتی طرف آنالیز شد از لحاظ جنبه!
بریم سراغ شوخی و سوژه کردنش خخخخخخخخخخخخ

برای این پست از EPIC تشکر شده است : mahtab
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه 1 مرداد 1392, 10:57 am 

تیم مدیریت

نماد کاربر

تاريخ عضويت: چهارشنبه 11 آبان 1390, 11:20 am

تشکر کرده: 1938 بار
با اپيك دیشب سر همین موضوع بحث کردیم.
بنده جای ندیدم مدیریت به کسی توهین کرده باشه یا تازه واردی رو به حساب نیاورده باشه.
فقط مستر تقي تو یه بحث بودکه اون مدیریت‌ نبود كاربرا بودن.

دوستان نظراتشون رو بگن مدیریت هم تلاشش رو میکنه اجرایش کنه

تصوير

برای این پست از HASSAN تشکر شده است : 2 fazilmahtab
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه 1 مرداد 1392, 4:12 pm 

تیم مدیریت

نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه 8 آبان 1390, 10:46 am

تشکر کرده: 172 بار
خیلی متشکریم از شما کاربران فهیم که به فکر سایت خودتون هستید و در تلاشید برای ارتقائش... تیم مدیریت هم چاکر همتونه و منتظر نظرات سازنده شما... اما بعد...

بنده این نظریه رو که مورچه ها با تازه واردا و کاربرای سایتای دیگه برخورد بدی داشتن به صورت شدید اللحن تکذیب میکنم...

اصلاً شما اگه گشت و گذاری تو فروم بزنید می بینید که کاربرای سایتای دیگه حتی توی مورچه ها فعالیتاشون رو اطلاع رسانی کردن در مورد سایتشون توضیح دادن، مورچه ها نه تنها توهین نکردن بلکه استقبال هم کردن...

ما کاربرای زیادی داریم که تازه وارد بودن و اینجا موندگار شدن، کاربرای زیادی هم داریم که از فروم های دیگه اومدن و اینجا موندگار شدن.

اگر هم موردی بوده کسی تعصب بیجا داشته که اون صددرصد استثنائه و مورد قبول جمع نیست... بارها هم مدیریت تأکید کرده که هرکس در مورچه ها عضو بشه، مثل بقیه مورچه هاست...

البته اگه کسی قصد توهین و تحقیر داشته باشه قضیش فرق میکنه... توی دهنشم میزنیم...

همچنان پذیرای نظرات شما هستیم...

برای این پست از PAMIZOS تشکر شده است : 10 EPICHASSANmahtabmehdiMOHAMMAD TAQInice angelpato onepatriots.t.sadattarannom
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه 19 مرداد 1392, 6:46 pm 

مورچه تازه وارد

نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه 4 مرداد 1392, 1:18 am

تشکر کرده: 44 بار
دوستان منم با نظر یکی از دوستان که گفتن باید به تازه وارد ها هم توجه شه و به اونا هم حالا نه به عنوان نزدیک ترین دوست مورچتون بلکه به عنوان یه دوست جدید توجه شه چون شاید در آینده به یکی از بهترین دوستاتون تبدیل بشه
فکر میکنید دوستی چطور بوجود میاد؟؟؟ خیلیا با حرف زدن معمولی ولی در مدت زمان طولانی تونستن بهترین دوستای همدیگه شن
تو تاپیک صندلی داغ یه بنده خدایی درباره یکی از دوستان تازه وارد اظهار نظر تندی داشتن فعال بشی پیشکسوت بشی و . . . میدونم درباره این حرف بحث شده فقط میخوام نظرمو به گوش دوستان برسونم
وقته یه مورچه تازه وارده و نمیشناسینش پس اینجوری حرف زدنم باهاش فک نکنم درست باشه رای همه مهمه نه پیشکسوت بودن
مومیای شدنو ای چیزا
نه قصد دعوا دارم نه قصد توهین نه خدای نکرده میخوام بگم از شما بالاترمو این حرفا فقط یک درصد هم احتمال بدید شاید طرف مقابل از حرفتون ناراحت بشه پس همه جوانبو بسنجید بعد حرف بزنید (پیش گیری بهتر از درمان است)
امیدوارم دوستان از حرفام ناراحت نشن و انتقاد پذیر باشن و حرفام بتونه به بقیه کمک کنه
حالا مثلا میگم اگه یکی تو بحث شرکت کرد ولی پیشکسوت نشد چی؟
بازم میگم میدونم دوستان نظرشونو در این باره گفتن ولی فقط نظرمو گفتم خدایی چرا دروغ بگم من خودمم وقتی این نظرارو ببینم میترسم تو بحث ها شرکت کنم و احساس راحتی نمیکنم
شاید طرف یا رد میشده اینجارو پیدا کرده یا یا کسی دعوتش کرده ولی به هر حال یه مورچس
وقتی وارد یه خونه غریبه میشید به نظرتون چطوری باهاش راحت میشید و میتونید خیلی راحت باهاش صحبت کنید ؟؟ معلومه با حرف زدن و حرف زدن و حرف زدن
پس دوستان خواهش میکنم اگه واقعا دوست دارید کاربر جذب شه دوستان جدید رو با آغوش باز بپذیرید و طوری رفتار کنید که ملت جذب شما بشن اگه جذب شما شدن مطمئن باشید تو جذب کردن کاربر هم برای انجمن موفق شدید
مدیران عزیز هم اگه یکم فعالیتشون رو بیشتر کنن و نوآوری های تازه ای خلق کنن مطمئن باشن به زودی زود به اهداف بزرگی میرسن و تو کارشون بیش از پشی موفق میشن
انسان دوستدار تنوعه هیچکس دوست نداره محیط اطرافش برا همیشه یکنواخت باشه
تنوع ایجاد کنید هیجان اضافه کنید وقتی یکی برا خوندن مطالب و پست گذاشتن و هرچیز دیگه وقت میذاره وارد انجمن میشه و اوقاتی از شبانه روز یا هفته ی خودشو اینجا میگذرونه پس شمام سعی کنید بعضی از نیاز هاشو البته تا اونجا که توان دارینو برطرف کنید
دوستان مطالب آموزشیتونم بیشتر کنید کی میگه کپی پست مشکل داره؟؟
اگه طرف درباره کپی پست کردن شرایط نگذاشته باشه و اون مطلب برا چند نفر دیگه واقعا مفید باشه و وقتی بعد از استفاده از اون مطلب یا هر چیز دیگه برا سازندش یا نویسندش دعا کنن خیلی هم ثواب داره حالا اون دیگه بستگی به آدمش داره که به نام خودش ثبت کنه یا با ذکر منبع منتشر کنه ولی اگه برا کسی مفید باشه ثوابش به سازندش میرسه
ببخشید سخنرانیم طولانی شد
من از هر چیزی خوشم نمیاد ولی وقتی عاشق چیزی میشم به راحتی ازش دل نمیکنم و هرچه در توانم باشه براش انجام میدم
خدایی سایت ها و انجمن ها و چت روم ها و آدمای زیادی رو تاحالا تو اینترنت دیدم ولی وقتی میبینم چندتا از همشهریام در حال پیشرفتن و برای پیشرفت بقیه هم تلاش میکنن واقعا خوشحال میشم
من عاشق این ابتکارتون شدم :شرم:
هرکاری هم در توانم باشه برا پیشرفت دوستان همشهریم انجام میدم :قلب: :عاشق: :قلب:

:تشکر: :تشکر: :تشکر: :تشکر: :تشکر: :چاکر: :چاکر: :چاکر: :چاکر: :چاکر:

ظرفیت پشت تکمیل است لطفا خنجر را از جلو فروکنید

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Lord در شنبه 19 مرداد 1392, 8:09 pm .

برای این پست از Lord تشکر شده است : 3 maryamnice angelpatriot
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه 19 مرداد 1392, 6:59 pm 

مورچه ارشد

نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه 15 آبان 1390, 8:57 pm

تشکر کرده: 3797 بار
من که چشمام ضعیف نیست بقیه رو نمیدونم :نیشخند1:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه 19 مرداد 1392, 8:13 pm 

مورچه تازه وارد

نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه 4 مرداد 1392, 1:18 am

تشکر کرده: 44 بار
mahtab نوشته است:
من که چشمام ضعیف نیست بقیه رو نمیدونم :نیشخند1:

ببخشید معنی این حرفتونو نفهمیدم :دی:

ظرفیت پشت تکمیل است لطفا خنجر را از جلو فروکنید

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 45 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

اطلاعات

تعداد صفحات: صفحه 2 از 5

تعداد پست ها:  45 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مدير انجمن: شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
جستجو براي:
انتقال به:  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

کپی رایت

yukari